Zadbaj o wygląd swoich felg samochodowych!

2019-01-10 12:44:00 / Fre
Zadbaj o wygląd swoich felg samochodowych!

Wygląd samochodu ma ogromne znaczenie dla wielu kierowców. Zależy im na tym, by ich samochody były ich wizytówkami i chętnie sięgają po nowoczesne rozwiązania, które pozwalają odmienić wygląd różnych elementów pojazdu.

Wśród wielu dostępnych rozwiązań szczególną popularnością cieszy się hydrografika czyli prosty a jednocześnie skuteczny sposób na to, by odmienić wygląd felg aluminiowych.

Czym jest hydrografika i na czym polega?

Hydrografika to nowoczesna metoda nanoszenia specjalnej folii na różnego rodzaju powierzchnie. W przypadku felg aluminiowych proces zdobienia przebiega następująco. Felga musi zostać dokładnie oczyszczona a jej powierzchnia wygładzona. Następnie, wybrany wzór folii układa się na wodzie oraz polewa specjalną substancją, która zmienia jej stan skupienia. Dzięki temu staje się elastyczna i przylega do powierzchni felgi, którą delikatnie zanurzamy w wodzie. Po wyjęciu i osuszeniu felgi jest ona gotowa i prezentuje się naprawdę efektownie.

Felgi w setkach wzorów

Hydrografika to rozwiązanie dla każdego - zarówno miłośników tradycyjnej kolorystyki felg, jak i dla osób, które chcą puścić wodze fantazji i sprawić, by ich samochód był naprawdę wyjątkowy. Niezależnie od tego, czy marzysz o jednolitym kolorze felg czy też chcesz wyczarować fantazyjne wzory - specjaliści od hydrografiki są w stanie ci pomóc.

Zalety tej metody

Hydrografika jest metodą, która daje naprawdę wiele korzyści. Przede wszystkim jest to bardzo szeroki wybór wzorów, spośród których każdy z nas może wybrać idealny. Szczególnie popularny jest wzór, który przypomina pokrywanie materiału felgi karbonem. Warto jednak w tym miejscu zauważyć, że hydrografika alufelgi jest o wiele tańszą metodą zdobienia. To jednak nie wszystko. Folia, którą wykorzystuje się w hydrografice jest bardzo odporna na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych, dzięki czemu nie tylko prezentuje się doskonale przez długi czas, ale również chroni powierzchnię felgi.

Hydrografika nie tylko do felg samochodowych

Co ważne, hydrografika to metoda, którą możesz ozdabiać nie tylko felgi samochodowe, ale również wiele innych elementów. Z powodzeniem możesz bowiem również udekorować za pomocą tej metody plastikowe elementy wewnątrz samochodu a nawet karoserię. Możliwości jakie daje hydrografika są więc nieograniczone. Potwierdzają to głosy specjalistów: „Najczęściej klienci firm zajmujących się hydrografiką decydują się na upiększenie swoich felg aluminiowych, kokpitów samochodowych, czy też wszelkich elementów malowanych na motocyklach. Częstym wzorem wybieranym przez fanów motoryzacji chcących nadać swojemu pojazdowi wyjątkowego wyglądu jest karbon.” cyt. http://ladnefelgi.pl/. Nic więc dziwnego, że jest tak bardzo ceniona przez miłośników tuningu samochodowego.

Podsumowując, jeśli zależy ci na tym, by twój samochód prezentował się niezwykle efektownie a jednocześnie nie masz ochoty przepłacać - koniecznie zainteresuj się możliwościami jakie daje hydrografika. To nowoczesna metoda, której efekty są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających posiadaczy samochodów.